Onze mensen

RogierBegheynKuiperCompagnons.jpg

Rogier Begheyn

Afdelingshoofd Advies
rbegheyn@kuiper.nl
06 129 920 39
PietBesselinkKuiperCompagnons.jpg

Piet Besselink

Directeur
pbesselink@kuiper.nl
06 502 134 74
GijsvandenBoomenKuiperCompagnons.jpg

Gijs van den Boomen

Directeur
gvandenboomen@kuiper.nl
+31(0)6 525 008 57
MarjanvanCapelleKC.jpg

Marjan van Capelle

Senior Landschapsontwerper
mvcapelle@kuiper.nl
06 518 875 14
FiekeDamenKC.jpg

Fieke Damen

Technisch Ontwerper Buitenruimte
fdamen@kuiper.nl
06 268 756 83
MarcFieggenKC.jpg

Marc Fieggen

Projectmanager Bouwkunde
mfieggen@kuiper.nl
06 220 119 84
GerwinGabryKuiperCompagnons.jpg

Gerwin Gabry

Omgevingswet
ggabry@kuiper.nl
06 513 680 37
arjendegrootKuiperCompagnons.jpg

Arjen de Groot

Afdelingshoofd Ontwerp
adegroot@kuiper.nl
06 551 330 73
ArleneLeeKC.jpg

Arlene Lee

Stedenbouwkundige
alee@kuiper.nl
06 283 109 88
RogierMentinkKuiperCompagnons.jpg

Rogier Mentink

Wonen
rmentink@kuiper.nl
06 531 098 35
MartijnniehofKuiperCompagnons.jpg

Martijn Niehof

Transformatie van Gebieden
mniehof@kuiper.nl
06 511 540 24
DirkvandeRijdtKuiperCompagnons.jpg

Dirk van de Rijdt

Senior Adviseur Gebiedsontwikkeling
dvanderijdt@kuiper.nl
06 105 957 59
StijnvanTuijlKuiperCompagnons.jpg

Stijn van Tuijl

Wonen
svantuijl@kuiper.nl
06 135 180 60
SilvianvanTuylKuiperCompagnons.jpg

Silvian van Tuyl

Transformatie van Gebouwen
svantuyl@kuiper.nl
06 518 874 42
WanneVerweijKC.jpg

Wanne Verweij

Senior Planoloog / Projectleider
wverweij@kuiper.nl
06 536 335 21
WouterVosKuiperCompagnons.jpg

Wouter Vos

Director Liveable Cities
wvos@kuiper.nl
+31(0)6 531 348 61
maartenKuiperCompagnos.jpg

Maarten van Vuurde

Transformatie van Gebieden
mvanvuurde@kuiper.nl
010 752 5235
MartvanWijngaardenKC.jpg

Mart van Wijngaarden

Specialist Geluid
mvanwijngaarden@kuiper.nl
06 174 256 88
renevanderzweerdeKuiperCompagnons.jpg

Rene van der Zweerde

Omgevingswet
rvanderzweerde@kuiper.nl
06 536 335 44
AshokBhalotraKuiperCompagnons.jpg

Speciaal adviseur

Ashok is voormalig directeur van KuiperCompagnons en ambassadeur van het bureau. Op speciaal verzoek is zijn brede kennis en ervaring inzetbaar bij projecten.


Ashok Bhalotra

Speciaal adviseur
Abhalotra@kuiper.nl
+31(0)6 250 847 57